Namų statyba

2020-10-01
Įmonių "Statybų studijos" grupės atliekamos paslaugos Vilniuje:

1. Individualių namų statyba "nuo pamatų iki raktų" (per metus Vilniuje pastatome iki 10 individualių namų), atliekant statinio statybos valdymo paslaugą su šiomis funkcijomis:

- projekto valdymas,
- statybos darbų organizavimas ir vykdymas,
- techninė priežiūra,
- nepriklausomos konsultacijos per visą namo statybos procesą, parenkant alternatyvius sprendimus, labiausiai atitinkančius užsakovo poreikius ir turimą biudžetą: atliekant namo projektavimo darbus; pasirenkant statybines, apdailos medžiagas; technologinius ir inžinerinius sprendimus.

2. Konsultacinės paslaugos:

- padedame pasirinkti sklypą, patikrinti "paslėptą informaciją". Įvertiname kiek gali papildomai kainuoti sklypo infrastruktūros paruošimas, aukščio pakėlimo darbai ir panašios galimos išlaidos, kurių negali pastebėti nepatyręs sklypo pirkėjas. Patikriname, ar iš principo įmanoma sklype pastatyti pirkėjo įsivaizduojamą namą.

- tiesiogiai dalyvaujame namo projektavimo procese: pasitvirtinant optimalius kambarių plotus; įvertinant namo kainos ir ploto atitikimą sklypo klasei ir Jūsų finansinėms galimybėms. Teikiame rekomendacijas namo konstrukcinių sprendimų, atskirų mazgų optimizavimui ir realizacijai.

- konsultuojame pasirenkant konkrečias statybines, apdailos medžiagas, technologinius, inžinerinius sprendimus ir pan., įvertindami kliento finansines galimybes, norimą pasiekti komforto lygį, sprendimų ilgaamžiškumą ir eksploatacines savybes.

- skaičiuojame apytiksles sąmatas, modeliuojame galimus pasirinkimus pagal kliento poreikius ir turimą biudžetą.

- optimizuojame projektinius sprendinius (nekeičiant pastato tūrių ir išorinės apdailos medžiagiškumo, vidutinė sutaupoma suma vienam namui apie 3000-5000 €, didžiausia sutaupyta - 20000 €) ir inicijuojame pakeitimus, jei projektas neatitinka šiai dienai naudojamų pažangiausių ir ilgaamžiškiausių statybinių sprendimų.

3. Švietimo veikla

Periodiškai Kaune ir Vilniuje vykdome seminarus "Kiek kainuoja ir trunka individualaus namo statyba?" (per veiklos istoriją seminaruose dalyvavo ir asmeninėmis konsultacijomis pasinaudojo apie 4000 suinteresuotų asmenų), kurių metu chrestomatiškai ir su daug konkrečių pavyzdžių paaiškiname, nuo ko pradėti ir kaip be skaudžių piniginių ir moralinių nuostolių įvykdyti projektą "mano svajonių namo statyba".
Esame sukūrę nemokamą sąmatos skaičiuoklę  www.namukainos.lt Sąmatos skaičiuoklėje vartotojai modeliuodami skaičiavimus gali sužinoti koks namas atitinka jų finansines galimybes.

susisiekite

Kreipkitės dėl susitikimo
Linas Mikaila

Prie Jūsų laiško bus prisegti Jūsų atsakymai į "PASIRUOŠIMO ANKETOS" klausimus.