Konsultacijos

2016-11-15

SVAJOJU APIE NAMĄ

Pavadinimas Aprašymas
1. Konsultacija. Įsivaizduojamo namo sąmatos skaičiavimas ir patikrinimas, ar ji atitinka turimą biudžetą 1.1 Atliksime palyginąmąją analizę ir parodysime, kokie sprendimai daro esminę įtaką namo kainai keičiant architektūrinį stilių, aukštingumą, estetiką, ergonomiką ar medžiagų/sprendimų ilgaamžiškumą.
1.2 Pagal Jūsų įsivaizduojamą namo bendrąjį plotą ir labiausiai patinkančią namo viziją, kartu apytiksliai suskaičiuosime, kiek bendrai galėtų kainuoti: sklypas, namo statyba ir vidaus apdaila, išorės komunikacijos, aplinkotvarka ir baldai.
1.3 Patikrinsime, ar gauta bendra išlaidų suma neviršija Jūsų turimo ar galimo skirti biudžeto.
1.4 Suskaičiuosime, kokią sumą reikės pasiskolinti iš banko ir kokia bus mėnesinė kredito grąžinimo įmoka.
1.5 Gautai bendrai sąmatai viršijus Jūsų turimą biudžetą arba galimą mėnesinę paskolos įmokos sumą, sumodeliuosime variantus, kad abi sąlygos atitiktų Jūsų finansines galimybes.
2. Konsultacija. Namo ir sklypo atitikimo vienas kitam patikrinimas 2.1 Aptarsime, kokiame miesto rajone reikėtų ieškoti sklypo savo įsivaizduojamam namui, kad abiejų objektų vertės klasės sutaptų ir būtų sukurtas likvidus NT rinkoje produktas, pagal kurio vertinimą bankas išmokėtų visą paskirtą paskolą?
2.2 Pateiksime metodiką kaip patikrinti, kokia galėtų būti sukurta pridėtinė vertė pastačius namą (galima uždirbti iki 50000 EUR).
3. Konsultacija. Sklypų rajonų skirtumai ir sklypo paieška pirkimui 3.1 Aptarsime dominančių rajonų privalumus ir trūkumus.
3.2 Pateiksime metodiką kaip efektyviai ieškoti sklypo savo svajonių namui.

PIRKSIU SKLYPĄ

Pavadinimas Aprašymas
4. Konsultacija. Kartu vyksime apžiūrėti Jūsų pasirinktų sklypų ir įvertinsime 4.1 Kiek galėtų kainuoti reikalinga papildoma sklypo (kvartalo, kuriame yra sklypas) infrastruktūra: kelias, inžineriniai tinklai.
4.2 Ar dominančio pirkimui sklypo lygis yra tinkamame statybai aukštyje ir nereikės brangiai mokėti už sklypo pakėlimą, atramines sieneles.
4.3 Kaip patikrinti, ar dominančio sklypo aukštis galėjo būti suformuotas iš netankinto piltinio grunto (arba gruntas natūraliai silpnas, vandeningas) ir kiek gali pabrangti pamatų įrengimas.
4.4 Ar pagal Jūsų pasirinktą įsivaizduojamo namo architektūrinę viziją išviso įmanoma jį pastatyti nagrinėjamame sklype, tinkamai orientuoti patalpas pasaulio šalių atžvilgiu.
4.5 Ar Jūsų namo vizija ir sklypas atitinka vienas kitą pagal NT vertės klases.
4.6 Pateiksime metodiką kaip patikrinti, kokia galėtų būti sukurta pridėtinė vertė pastačius namą (galima uždirbti iki 50000 EUR).
4.7 Kokie yra Jums patinkančių sklypų privalumai ir trūkumai.


UŽSAKYSIU NAMO PROJEKTĄ

Pavadinimas Aprašymas
5. Konsultacija. Nustatysime bendrą reikalingą namo statybos biudžetą pagal pasirinktą architektūrinę viziją 5.1 Atliksime palyginąmąją analizę ir parodysime, kokie sprendimai daro esminę įtaką namo kainai keičiant architektūrinį stilių, aukštingumą, estetiką, ergonomiką ar medžiagų/sprendimų ilgaamžiškumą.
5.2 Pagal Jūsų įsivaizduojamą namo bendrąjį plotą ir labiausiai patinkančią namo viziją, kartu apytiksliai suskaičiuosime, kiek bendrai galėtų kainuoti: namo statyba, vidaus apdaila, išorės komunikacijos, aplinkotvarka ir baldai.
5.3 Patikrinsime, ar gauta bendra išlaidų suma neviršija Jūsų turimo ar galimo skirti biudžeto.
5.4 Suskaičiuosime, kokią sumą reikės pasiskolinti iš banko ir kokia bus mėnesinė kredito grąžinimo įmoka.
5.5 Gautai bendrai sąmatai viršijus Jūsų turimą biudžetą arba galimą mėnesinę paskolos įmokos sumą, sumodeliuosime variantus, kad abi sąlygos atitiktų Jūsų finansines galimybes.
6. Konsultacija. Kartu vyksime apžiūrėti Jūsų nusipirkto sklypo ir įvertinsime 6.1 Kiek galėtų kainuoti reikalinga papildoma sklypo (kvartalo, kuriame yra sklypas) infrastruktūra (kelias, inžineriniai tinklai).
6.2 Ar dominančio pirkimui sklypo lygis yra tinkamame statybai aukštyje ir nereikės brangiai mokėti už sklypo pakėlimą, atramines sieneles.
6.3 Kaip patikrinti, ar dominančio sklypo aukštis galėjo būti suformuotas iš netankinto piltinio grunto (arba gruntas natūraliai silpnas, vandeningas) ir kiek gali pabrangti pamatų įrengimas.
6.4 Ar pagal Jūsų pasirinktą įsivaizduojamo namo architektūrinę viziją išviso įmanoma jį pastatyti nagrinėjamame sklype, tinkamai orientuoti patalpas pasaulio šalių atžvilgiu.
6.5 Ar Jūsų namo vizija ir sklypas atitinka vienas kitą pagal NT vertės klases.
6.6 Pateiksime metodiką kaip patikrinti, kokia galėtų būti sukurta pridėtinė vertė pastačius namą (galima uždirbti iki 50000 EUR).
6.7 Kokie yra Jums patinkančių sklypų privalumai ir trūkumai.
7. Konsultacija. Projektinės užduoties paruošimas, atsižvelgiant į šeimos poreikius patalpų bendrajam plotui ir kiekiui, biudžetui ir NT rinkos klasei 7.1 Detaliai įvertinsime šeimos gyvenimo būdo poreikius atskirų patalpų plotui ir kiekiui. Paaiškinsime kiekvienos patalpos specifiką, jų grupavimo galimybes gaunant optimalų/mažiausią patalpų suminį bendrą plotą ir tuo pačiu optimalią/mažiausią statybos kainą. Suskaičiuosime kelis, alternatyviai galimus, namo patalpų ir suminius viso namo bendrojo ploto variantus.
7.2 Turėdami šeimai reikalingą namo bendrojo ploto suminę išraišką, apytiksliai suskaičiuosime, kiek bendrai galėtų kainuoti: namo statyba, vidaus apdaila, išorės komunikacijos, aplinkotvarka ir baldai.
7.3 Patalpų ir bendrąjį suminį namo plotą papildomai įvertinsime atsižvelgiant į sklypo klasę, siekiant sukurti NT rinkoje likvidų produktą ir gauti visą paskirtą banko kredito išmoką.
7.4 Gavus didesnę bendrą namo statybos sąmatą, nei Jūsų turimas biudžetas ar mėnesinė banko paskolos įmoka arba viršijus NT rinkos klasę, modeliavimo būdu pateiksime optimalų namo bendrąjį plotą.
8. Konsultacija. Projektinės užduoties pateikimas architektui ir konstruktoriui, tarpiniai sprendimų auditai, apytikslės sąmatos skaičiavimas 8.1 Pristatysime projektinę užduotį projektuotojui-architektui, aptarsime galimus alternatyvius sprendimus, kad namo architektūrinis projektas būtų gautas pagal naujausią “geros statybos praktiką” ir optimalius šiandienos reikalavimus atitinkančius sprendinius. Atliksime architekto paruoštų planų, fasadų, mazgų sprendimų tarpinį ir galutinį projekto auditą; pateiksime pastabas: kurie sprendimai ženkliai didina statybos išlaidas, kokios galėtų būti pigesnės šių sprendimų alternatyvos, kur yra nekokybiška patalpų ergonomika bei netikslingai ir neoptimaliai suprojektuoti plotai ir pan.
8.2 Pristatysime projektinę užduotį projektuotojui-konstruktoriui, aptarsime galimus alternatyvius sprendimus, kad namo konstrukcijų projektas būtų gautas pagal naujausią “geros statybos praktiką” ir optimalius šiandienos reikalavimus atitinkančius sprendinius. Pasirūpinsime,kad namo mazgai, detalės būtų suprojektuotos optimaliai ir būtų gautas pakankamos apimties projektas statybos vykdymui ir statybininkų kontrolei.
8.3 Naudodami specialią, mūsų paruoštą metodiką ir remdamiesi Jūsų namo architektūriniu projektu (jei yra  ir namo konstrukcijų projektu) suskaičiuosime namo statybos, vidaus ir išorės inžinerinių sistemų, gerbūvio apytikslę sąmatą.
 

STATYSIU NAMĄ

Pavadinimas Aprašymas
9. Konsultacija. Suprojektuoto namo įvertinimas pagal NT rinkos klasę, projekto auditas, apytikslės sąmatos skaičiavimas ir modeliavimas
9.1 Pateiksime metodiką, kaip patikrinti, ar suprojektuotas namas atitinka sklypo klasę ir sukurtas produktas bus likvidus NT rinkoje, tuo pačiu, ar nebus problemų gauti visą paskirtą bankinę paskolą ir nepritrūks apyvartinių lėšų.
9.2 Naudodami specialią, mūsų paruoštą metodiką ir remdamiesi Jūsų namo architektūriniu projektu (jei yra ir namo konstrukcijų projektu) suskaičiuosime namo statybos, vidaus ir išorės inžinerinių sistemų, gerbūvio apytikslę sąmatą.
9.3 Analizuosime galimus alternatyvius sprendimus: namo išorės apdailos, vidaus ir išorės inžinerinių sistemų, langų, lauko dangų ir kitus, galinčius ženkliai piginti arba branginti atskirų etapų ir bendrą statybos kainą. PASTABA: galime pateikti kitų klientų pavyzdžius, kokio rezultato galite tikėtis.
9.4 Audituosime pagrindinius pastato mazgų, patalpų aukščių ir daug kitų projektinių sprendimų. Įvertinsime, ar projektiniai sprendimai yra šiai dienai patys optimaliausi kainos, kokybės ir eksploatacinių kaštų požiūriu, ar projekte nėra likusių klaidų, galinčių padaryti esminę įtaką pastato kokybei, ilgaamžiškumui, eksploataciniams kaštams ir pinigų pereikvojimui statyboje? Pagal turimą patirtį, optimizuojame apie 80 proc. nuo visų mūsų klientų projektų. Skaičiuojant tik ekonominę naudą, sutaupytų pinigų sumos vidurkis svyruoja nuo 3000 iki 15000 Eur vienam namui.
9.5 Jei suskaičiuotos apytikslės sąmatos rezultatas viršys Jūsų turimo ar galimo skirti biudžeto rėmus, pasiūlysime alternatyvius sprendimus, kurie leistų pasiekti Jūsų galimybes ir poreikius atitinkantį rezultatą.
 

susisiekite

Kreipkitės dėl susitikimo
Linas Mikaila

Prie Jūsų laiško bus prisegti Jūsų atsakymai į "PASIRUOŠIMO ANKETOS" klausimus.